Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek 8 - 16 hod.
Mob.: +420 7777 80 922
Záznamník: +420 469 811 811
E-mail: info@naturevital.cz

Pro profesionály
a distributory

Velkoobchodní ceny pro profesionály
a distributory. Více informací zde

VELKOOBCHOD

VELKOOBCHODNÍ NABÍDKA - PLEŤOVÁ A TĚLOVÁ KOSMETIKA DERMAPRO®

Nabízíme speciální nabídku kvalitních produktů značky DERMAPRO® pro profesionály, pro lázeňská a rehabilitační zařízení, masážní a kosmetické salony a distributory.

Wellness kosmetiku dodáváme v originálních maloobchodních baleních a v profi baleních ve více objemových variantách.

Nákup originálních produktů za výhodné velkoobchodní ceny + Věrnostní program pro získání více výhodnějších velkoobchodních cen. 

Naše produkty neobsahují tolik diskutované parabeny, SLS, syntetické silikony a alergenní parfemace, nepoužíváme barviva a složky testované na zvířatech. Přípravky spojují originální receptury, vysoká úroveň kvality a v neposlední řadě i vůně, které jsou důležitou součástí wellness zážitků a procedur.

Upozorňujeme, že na našem eshopu se zobrazují produkty pouze s maloobchodními cenami. V maloobchodním eshopu též nejsou zobrazeny všechny produkty které nabízíme pouze pro profesionály a ve více objemových variantách. Velkoobchodní ceny a všechna profi a maloobchodní balení naleznete ve velkoobchodní sekci, po přihlášení s vaším velkoobchodním účtem, nebo ve velkoobchodním ceníku který obdržíte po registraci.

Jak získat velkoobchodní přístup 

Pro získání výhod velkoobchodního zákazníka a abychom nevyřizovali objednávky v maloobchodních cenách, je třeba vytvořit velkoobchodní účet u naší firmy. S ním získáte přístup ke kompletnímu sortimentu, k velkoobchodním cenám a k akcím, které pro naše zákazníky připravujeme.  Zároveň budete zařazeni do věrnostního programu pro získání výhodnějších velkoobchodních cen. Následně po registraci obdržíte velkoobchodní ceník a informace k věrnostnímu programu.

 1. Registrací zde
  Zřízení velkoobchodního přístupu vyřídíme rychle, nejdéle do druhého dne od přijetí. Velkoobchodní ceny se Vám začnou zobrazovat poté co Vám účet zaktivujeme a následně po Vašem přihlášení.  

 2. E-mailem
  Pošlete nám email na obchod@naturevital.cz, napište vaše fakturační a firemní údaje vč. IČO a majitele / kontaktní osoby, a my vše pohodlně zaregistrujeme za vás.Pokud si přejete rovnou provést objednávku za velkoobchodní ceny i bez aktivního účtu, pošlete prosím e-mailem údaje stejné jako u bodu výše a my vše zařídíme. 

 3. Nebo zavoláním na číslo +420 605 284 074, kde s Vámi registraci pohodlně zřídíme

Jak objednávat

Na výběr máte vždy z několika způsobů objednání našich produktů:

 1. Prostřednictvím eshopu 24 hodin denně  (s přihlašovacími údaji získanými při registraci v eshopu)

 2. E-mailem na objednavky@naturevital.cz

 3. Pro rychlé objednávky lze i telefonicky na +420 605 284 074 (na tomto čísle získáte i více informací k našim produktům)

  Produkty jsou dostupné až po přihlášení svým velkoobchodním účtem. 
   

Záleží nám na tom abyste se u nás cítili dobře 

Pokud potřebujete více informací, nebo máte dotazy k velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás prosím. Rádi se vám budeme věnovat.

KONTAKT

Péče o velkoobchodní zákazníky
Lenka Hudová, 
jednatelka firmy
Péče o velkoobchodní zákazníky
Mob.: +420 605 284 074
E-mail: hudova@naturevital.cz