Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek 8 - 16 hod.
Mob.: +420 7777 80 922
Záznamník: +420 469 811 811
E-mail: info@naturevital.cz

Pro profesionály
a distributory

Velkoobchodní ceny pro profesionály
a distributory. Více informací zde

Kurzy a semináře

HAVAJSKÁ MASÁŽ / LOMI LOMI

Tradiční havajská masáž pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících správného tlaku prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Dokonalá relaxace a uvolnění s vůní aromaterapeutických olejů harmonizuje psychiku, odstraňuje únavu a napětí, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Havajská masáž je řešením a prevencí svalových potíží všech částí těla. Při správném provedení je také jednou z mála masáží, která je velmi šetrná i k masérovi. 

2denní výuka - 3 400 Kč

Termíny kurzů

V současné době nejsou vypsány žádné kurzy.

 

INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY 

Indická antistresová masáž hlavy je ajurvédská jemná speciální technika která představuje ošetření hlavy krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Zároveň zlepšuje i kvalitu vlasů, Provádí se vsedě, bez použití olejů.

1denní výuka - 1 500 Kč

Termíny kurzů

V současné době nejsou vypsány žádné kurzy.


Termíny kurzů lze domluvit na základě požadavků klienta. Před zahájením kurzu zájemci obdrží včas potřebné informace a dispozice.
Účastníci obdrží certifikát/osvědčení o absolvování semináře či kurzu, s možností zakoupení wellness kosmetiky a produktů Mrtvého moře za velkoobchodní ceny.
Pro kvalitní masáže, péči o pleť i tělo a pro balneo procedury nabízíme masážní a pleťové oleje DERMAPRO, masážní tělové krémy řady PERICIL®.
Pro balneo procedury peelingové sole, speciální koupelové sole a 100% bahno Mrtvého moře z Jordánska.
 

Zajistíme v případě zájmu základní masérský rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Zájemcům zprostředkujeme akreditovaný kurz u našeho partnera v masérské škole s kvalitní výukou. Akreditace MŠMT ČR (schváleno pod č.j. 109/2012 - 50 - R) splňuje všechny požadavky živnostenského zákona. S možností zakoupení i masážních lehátek, stoliček a dalšího vybavení pro maséry.

V případě zájmu nebo s Vašimi dotazy nás prosím kontaktujte.